شاه خودروی جدید شرکت استون مارتین

آخرین محصول شرکت خودروسازی Aston Martin واقعاً پدیده ای زیبا و دوست داشتنی در دنیای خودرو است . نام این عروسک خشمگین جاده ها ، Vantage Roadster است ، که البته در بهار سال ۲۰۲۰ رسماً رونمایی شد . اما اشتباه نکنید ، این بار شرکت – استون – مدل کوپه دیگری به بازار عرضه نکرد.
دنیای خودرو،خودروی جدید شرکت استون مارتیناین خودروی شرکت استون مارتین ، یک خودروی کروکی است با تمام ویژگیهای منحصربه فرد مدلهای قبلی و البته یکسری اضافات و اصلاحات دیدنی . در حال حاضر این خودرو همچنان مشغول گذراندن تست ها و آزمایش های نهایی برای اخذ امتیازات رقابتی در مقایسه با اتومبیل هایی مثل : Porsche ۹۱۱ Cabriolet و MercedesAMG GT Roadster می باشد .
خودروی کروکی،شرکت استون مارتینخودروی Vantage Roadster زمانی که رسماً رونمایی شد ، همان‌طور که انتظار می‌رفت بسیاری ازمشتریان پورشه ۹۱۱ را به خود جذب کرد . طراحی بیرونی این خودروی شیک تا حدود زیادی شبیه به مدل کوپه آن است . در واقع مهندسان شرکت آستون مارتین خطوط جذاب و اصلی بدنه آن را حفظ ، اما سقف ثابت آن را با یک سقف تاشوی برقی زیبا و شکیل جایگزین کرده‌اند . شتاب سرعت صفر تا صد کیلومتر ونتیج مدل کوپه ۳.۵ ثانیه و بیشترین سرعت آن ۳۱۵ کیلومتر بر ساعت است ، که در این مدل کروکی هم به نظر می رسد که زیاد تفاوتی نکند .
شرکت استون مارتیناما ظاهراً این عدم بهبود عملکرد ، دغدغه اصلی مشتریان پرو پا قرص این خودروی کروکی نخواهد بود ، زیرا یک تجربه سواری بهتر با سقف کروکی ، هیجان بیشتری برای هر کسی به همراه دارد . قیمت مدل کوپه این خودروی شرکت استون مارتین با احتساب بیمه در حدود ۱۵۵ هزار دلار بوده است ، که البته گفته می‌شود قیمت مدل Vantage Roadster کروکی ، مقداری بالاتر باشد .
خودروی Vantage Roadster،خودروی کروکیدر زیر کاپوت Vantage Roadster یک موتور مرسدس ۴ لیتری ( ۴۰۰۰ سی سی ) ، V-8 ، AMG با ۵۰۳ اسب بخار قدرت و ۵۰۵ نیوتن بر متر، گشتاور دیده می شود که قادر است به جنگ هر آسفالتی در هر جاده ای برود . در این خودرو یک گیربکس فول اتوماتیک ۸ دنده تعبیه شده که لذت واقعی سرعت با یک سیستم دنده اتوماتیک را به انسان می چشاند . همچنین برای مواقع اضطراری یک گیربکس دنده دستی ۷ سرعته نیز در نظر گرفته شده که علاوه بر تکنولوژی بالا در ساخت آن ، همان حس و حال نوستالژیک و کلاسیک خودروهای دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی را یادآوری می کند .