وبگردی در اینترنت با افزونه گوگل کروم One Tab !

امروزه بسیاری از مردم ، در طول ساعات شبانه روز اوقاتی را در اینترنت برای جستجوی خدمات و اطلاعات مورد نیازشان صرف می کنند . تعدادی از مهمترین ابزارهای نرم افزاری که در این جستجوها نقش اساسی را ایفا می کنند مرورگرهای اینترنتی هستند که در واقع بدون آنها عملاً هیچکس نمی تواند از اینترنت استفاده کند .
مرورگرهایی از قبیل مرورگر گوگل کروم ، موزیلا فایرفاکس ، اپرا ، اینترنت اکسپلورر و غیره . از میان همه این مرورگرها شاید بتوان گوگل کروم را محبوب ترین نرم افزار جستجوگر تحت وب به شمار آورد ، دلیل آن هم روشن است ! افزونه ها .
زیرا برای این مرورگر افزونه های زیادی در نظر گرفته شده تا کاربران اینترنت با بهترین ایمنی ، سرعت و کیفیت بتوانند مطالب و اطلاعات مورد نیاز خود را از سطح دنیای وب و نت بدست آورند ، که این خود یکی از بزرگترین امتیازات مرورگر گوگل کروم نسبت به سایر رقیبان است .
وبگردی در اینترنت،افزونه گوگل کروم،افزایش سرعت مرورگر کروم
یکی از پلاگین های کاربردی در این مرورگر محبوب ، افزونه گوگل کروم One Tab است ( از نظر ظاهری به شکل یک قیف آبی رنگ است ) . زمانی که ما تب های متوالی را در یک پنجره مرورگر گوگل کروم یا هر مرورگر دیگری باز می کنیم ، مصرف حافظه ram کامپیوتر ما افزایش می یابد که در نتیجه باعث افت سرعت سیستم می شود .
افزونه One Tab اینجا به میدان می آید تا به ما کمک کند . اما چطور ! با این افزونه می توان تب های متوالی باز شده در یک پنجره مرورگر گوگل کروم را به خوبی در یک صفحه ساده و به صورت تعدادی لینک های عمودی مدیریت کرد و البته با این کار تا ۹۵ درصد در مصرف حافظه ram کامپیوتر ما صرفه جویی می شود .
افزونه گوگل کروم،وبگردی در اینترنت،افزایش سرعت مرورگر کروم
در واقع باز بودن تب های متوالی در مرورگر گوگل کروم ، در زمانی که شما مشغول جستجو در فضای اینترنت هستید علاوه بر پُر شدن و اِشغال حافظه ram کامپیوتر شما ، در بسیاری مواقع موجب سردرگمی و عدم تمرکز نیز می شود .
به همین علت توصیه می شود که حتماً از افزونه One Tab در هنگام کار با مرورگر گوگل کروم استفاده شود ، تا بتوان همه تب های فعال مرورگر را در یک تب واحد به صورت لینک های عمودی لیست کرد . حالا هر زمان که خواستیم هر یک از تب ها را در یک پنجره جدید مرورگر باز می کنیم .
افزایش سرعت مرورگر کروم،افزونه گوگل کروم،وبگردی در اینترنتویژگی ها و فواید مهم افزونه گوگل کروم OneTab
۱ – مدیریت بهینه تب های باز شده تنها در یک پنجره مرورگر
۲ – کاهش و صرفه جویی در میزان مصرف رم رایانه
۳ – افزایش سرعت مرورگر کروم و سیستم کامپیوتر شما
۴ – ارائه لیست تب های فعال و مورد نظرتان در قالب یک مجموعه لینکهای عمودی
۵ – با این افزونه دیگر نیازی به یک برنامه نرم افزاری جدا و مستقل بر روی کامپیوتر خود ندارید
۶ – دسترسی سریع به این افزونه در نوار بالایی و سمت راست مرورگر تنها با یک کلیک